Kategoriler
Genel

Bizim Servis

2005 senesinde kurulan firmamız, kuruluş idaresi, temizlik, büro takviye, servis ve ikram hizmetleri konularında görev yayınlayan ülkemizin öncü şirketlerinden biridir. Bizim servis, mevcut uzmanlığı kullanarak müşterilerinin maliyetlerinin düşürülmesine ve esas işlerine odaklanarak bereketli neticeler elde etmesine katkıda bulunur.
“Farkı Yaşatır” sloganımız, müşterilerinin gereksinimlerine makul, bütüncül ve itinalı tek görev anlayışını gerçekleştirmemizi ifade eder.
Bizim Servis, 4 mevki büroyu ve 3.000’i aşan çalışanı ile pazarında öncü firmalara görev vermekte, yüksek nitelik ve karşılıklı güvenle büyümeye devam etmektedir.
Çalışanlarınızın ve konuklarınızın sıhhati ve mutluluğu için çalışma ortamındaki hijyenikliği en üstün nitelikte sunarız. Gönlünüz ferah olsun.
Çalışanlarınız ve konuklarınız için sıhhatli, tertemiz ve olumlu tek çalışma alanı, onlara kıymet vermenin tek farklı ifadesidir.
Bizim Servis’in eksper temizlik elemanı, ortama makul seçtiği ekipmanları, kalifiye ve sıhhatli temizlik malzemeleri ile en üst düzeyde ve daimi üstün nitelikte temizlik sağlar. Temizlik esnasında ve temizlik nihayetinde bütün hijyen kaidelerine uyar ve insan sağlığını tehlikeye atacak tek olumsuzluğa mutlaka destur vermez.
Neden Bizi Seçmelisiniz?
5 Esas İlkemiz
Sizlere soz sunduğumuz hizmeti gerçekleştirirken, planlamadan kontrol ve kontrole kadar olan bütün iş süreçlerini fark oluşturacak şeklinde malumat ve teknoloji kullanarak yürütür ve bunları en doğru insan kaynağı ile destekleriz.
Bizim Servis olarak sizlere, harbiden ihtiyaç duyduğunuz hizmeti noksansız verdiğimiz gibi değişikliğe uğrayan şart ve değişikliğe uğrayan gereksinimlere göre bu hizmeti en iyi neticesi sağlayacak biçimde güncelleriz.

Bir yanıt yazın